Doplňky ke kostýmům

Půjčovna kostýmů Praha - Václavské náměstí 64

V naší půjčovně kostýmů v centru Prahy si mimo vypůjčení nejrůznějších pánských, dámských a dětský kostýmů můžete zakoupit i velké množství doplňků ke všem kostýmům z naší nabídky. Pokud nemáte zájem si půjčovat celý kostým, nebo jej nemáme v nabídce, určitě si vyberete z nepřeberného množství tematických doplňků ke kostýmům z naší nabídky. 

Mezi nejoblíbenější doplňky k půjčovaným kostýmům patří párty klobouky, čepice, čelenky, paruky, rukavičky, sexy leginy, disko návleky, punčochy a punčocháče, boa ale také líčidla, umělá krev či strašidelné jizvy, nalepovací řasy, barevné spreje na vlasy a tělo, rekvizity, umělé zbraně, klaunské vtipné doplňky nebo žertíky.

Kromě karnevalových doplňků ke kostýmům u nás najdete také dekorace na narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, strašidelné nebo naopak vtipné párty a také velké množství dárků a dárečků.

Všechny tyto kostýmové doplňky, dekorace, dárky, žertíky a další ptákoviny najdete na našich internetových stránkách: www.ptakoviny-praha.com (ceny na těchto internetových stránkách jsou velkoobchodní a platí pouze pro internetové objednávky, na prodejně bez objednání platí ceny maloobchodní).