Podmínky

V naší půjčovně kostýmů v Praze Vám nabízíme za výhodnou cenu zapůjčení Vámi vybraného kostýmu z našeho eshopu, nebo přímo z naší půjčovny na Praze 1. Nabídka kostýmů k je opravdu široká a výběr stále rozšiřujeme.

Už nemusíte nosit na akce pořád ten samý kostým, můžete vždy zazářit v nějakém novém! A to za velmi výhodnou cenu!


Jak vybírat kostým:
Na levé straně si z menu vyberete kategorii, která Vám vyhovuje. Uprostřed stránky se Vám zobrazí kostýmy, které v této kategorii nabízíme. Kliknutím na obrázek si můžete zobrazit podrobnosti o daném kostýmu a prohlédnout si jeho fotografii ve větším rozlišení, popřípadě fotografie tohoto kostýmu z jiného úhlu pohledu. Kostýmy si můžete přijít také vyzkoušet k nám do půjčovny kostýmů na Rumunská 21, Praha 2.

Pokud si chcete vybraný kostým zarezervovat, klikněte na tlačítko - REZERVOVAT. Nebo nás kontaktujte přímo telefonicky, či na mail. Kostým Vám rádi zarezervujeme dva dny před zapůjčením. Pokud si budete přát rezervovat kostým dříve, je nutné uhradit předem půjčovné. A to buď hotově u nás v půjčovně na adrese Rumunská 21, Praha 2, nebo na náš účet číslo: 2601260616/2010. Pokud si zvolíte platbu převodem, kostým Vám zarezervujeme po přijetí částky na náš účet. V takovém případě také nezapomeňte do poznámky napsat Vaše jméno a datum vypůjčení a jako variabilní symbol uvést číslo Vaší objednávky (pouze část, která obsahuje čísla).

Kostýmy půjčujeme po celý rok. Na vypůjčení je kostým vždy připraven - vyčištěn (pokud není dohodnuto jinak - např. vrácení a půjčení ve stejný den). Kostým si můžete vypůjčit i bez rezervace - z těch, které jsou momentálně k dispozici v půjčovně v Praze. V den zapůjčení je možné vyměnit velikost kostýmu.

Za pozdní vrácení kostýmu bude účtována částka odpovídající počtu vypůjčených dnů navíc a to za každý následující den 50 Kč k původní ceně půjčovného. Při vrácení kostýmu se zpožděním 3 a více pracovních dnů propadá celá záloha.


Ceník půjčovného:

Cena půjčovného se u jednotlivých kostýmů liší. Půjčovné se pohybuje od 250 Kč do 450 Kč za den. Cena půjčovného zahrnuje i následné vyprání a vyčištění. K této ceně půjčovného zaplatíte při půjčení také vratnou zálohu 500 Kč, kterou v případě bezproblémového vrácení kostýmu dostanete zpět v plné výši. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

1 den.......................190 - 450 Kč

 

2 dny.......................250 - 500 Kč

3 dny.......................400 - 650 Kč

Víkend (pá-so/po)....350 - 600 Kč

(pro půjčovné přes státní svátky platí víkendová sazba)


Vratná záloha:
Vratná záloha za vypůjčení jednoho kostýmu je 500 Kč. Platí se navíc k ceně půjčovného. Od této částky se při vracení a překontrolování kostýmu odečtou případné náhrady škody za poškození nebo silné znečištění kostýmu (propálený kostým, chybějící části kostýmu, skvrny od červeného vína, atd.). Pokud bude vše v pořádku, bude Vám ihned vrácena záloha v plné výši.

Při překročení sjednané lhůty vypůjčení kostýmu o více než 3 pracovní dny propadá vratná záloha v plné výši tak, jak byla složena vypůjčovatelem, ve prospěch půjčovny.   

Storno kostýmu:
Při zrušení rezervace kostýmu 3 a více dnů před vyzvednutím bude účtován storno poplatek ve výši 25% placeného půjčovného.
Při zrušení rezervace kostýmu 1-3 dny (včetně) před vyzvednutím bude účtován storno poplatek ve výši 50% placeného půjčovného.

Vyzkoušet kostým a osobně si ho převzít můžete na adrese:
Rumunská 21, Praha 2

Po - Pá: 10:30 - 18:30

Ochrana osobních dat:
Firma RABLOX s.r.o., jako provozovatel serveru www.pujcovnakostymupraha.com, se zavazuje k níže uvedenému. Respektujeme Vaše soukromí. Abychom vám mohli nabídnout služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Údaje, které zadáváte při objednání chráníme před zneužitím.

 

Půjčovna kostýmů Praha: 
Rumunská 21, Praha 2

Otevírací doba:
Po - Pá: 10:30 - 18:30

Provozovatel:

Rablox s.r.o.

IČ: 06283284
DIČ: CZ06283284

Dušní 11
110 00 Praha 1